In Heerlen kan het!

Heerlen Centrum heeft een nieuwe ondernemersvereniging!

Op 9 april werd het officieel, met een tekenmoment bij notaris Knops, bekrachtigden Dennis Gaal, Ton Harmes, Remco Mattaar en Servaas Vaessen de oprichting van Ondernemersvereniging Centrum Heerlen oftewel OCH.

Een mijlpaal en vooral een start om serieuze stappen te zetten naar een aantrekkelijke binnenstad. Met doelstellingen als verbonden, veilig, aantrekkelijk, schoon, duurzaam en groen, wil deze vereniging een krachtige gesprekspartner zijn, maar zeker zelf initiatieven ontplooien met de ondernemers van Heerlen Centrum.
 
Het ondernemersfonds Heerlen heeft hierin een verbindende rol gespeeld, door ondernemers samen te brengen, te faciliteren in begeleiding van sprint sessies om een van onderop gedragen initiatief te ontwikkelen en ruimte te geven aan samenwerking. 

Deze oprichting laat zien wat er gebeurt als mensen elkaar weten te vinden. Het startsein voor meer verbinding, meer samenwerking en een sterker ondernemersklimaat in Heerlen Centrum.

Ben je ondernemer en wil je meer hierover weten?  De komende tijd gaan we alle ondernemers in Horeca, dienstverlening en retail in het centrum daarover benaderen. Voor vragen kunt u terecht bij de projectcoördinator Marion Bosch, marion@ondernemersfondsheerlen.nl

Heerlen Centrum heeft een nieuwe ondernemersvereniging!

Aanvragen

Heeft jouw ondernemerscollectief een mooi initiatief en kunnen jullie (financiële) ondersteuning gebruiken? Neem contact op met het Ondernemersfonds Heerlen.

Start aanvraag